Hakkımızda

Abl Mobilya’nın Kuruluşu

1996 yılında İstanbul Sanayi mahallesinde kurulan firmamız yıllar içinde yenilik ve teknolojik gelişmelerin takibiyle, hızını, üretim kalitesini ve müşteri memnuniyetini arttırarak güçlenmiştir. Detaylara verilen hassasiyet, çözüm odaklı yaklaşım ve zamanında teslimat ile sektörde farkını ortaya koymuştur.

Kurulduğu günden itibaren istanbul’un saygın mimari şirketlerine ve bireysel müşterilere kaliteden ödün vermeden eş zamanlı olarak hizmet vermiştir.

Bu süreçte ev, ofis, mağaza, restaurant iç mekan ve dış mekan mobilya imalatı dışında büyük ölçekli yurtdışı ve yurtiçi Fuar standı imalat ve kurulum hizmeti vererek sayısız işe imza atmıştır. Prensip olarak her zaman en yüksek kaliteyi en uygun koşullarda sizlerin beğenisine sunmayı amaçlamaktadır.

 

Abl Mobilya’nın Misyonu

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, güçlü bir iletişim ile müşterilerimizle aramızda duygusal bir bağ kurmak ve müşteri sadakati sağlamak. Yurt içi ve yurtdışı işlerimizle büyüyerek en çok tercih edilen firma olmak.

 

Abl Mobilya’nın Vizyonu

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini artırmak akacıyla uzmanlık alanında kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncü firmaları arasında yerini almaya çalışan Türkiye’nin güvenilir ve saygın kuruluş olmak.